I Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny "Wy-Grajcie Razem"

powiększ

25.04.2022

Serdecznie zapraszamy do udziału w I Ogólnopolskim Konkursie Instrumentalnym dla uczniów Szkół Muzycznych I stopnia ,,Wy-Grajcie Razem".
Konkurs ,,Wy-Grajcie Razem?? zostanie przeprowadzony w całości online, a zgłoszenia należy wysłać na adres wygrajcierazem@gmail.com do dnia 6 maja 2022 r. włącznie. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 25 maja 2022 r. Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie uczniów klas: akordeonu, fortepianu, gitary, skrzypiec i wiolonczeli.
Przewidziano atrakcyjne nagrody dla laureatów danej sekcji oraz nagrody pocieszenia za wyróżnienia. Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy uczestnictwa w konkursie.
Serdecznie zapraszamy nauczycieli oraz uczniów Państwa szkół do udziału w I edycji naszego konkursu. W składzie jury będą znakomici pedagodzy oraz koncertujący muzycy, m. in. dr Marek Czech, dr Iwo Jedynecki, dr Przemysław Piekutowski, mgr. Katarzyna Beresińska, mgr. Marek Smoczyński, mgr. Wojciech Chomicz.

Regulamin oraz kartę zgłoszeniową konkursu można pobrać z naszej strony: O nas/konkurs Wy-Grajcie Razem https://preludium.edu.pl/o-nas/plan-zajec/