PL EN

Aleksandra Chudziak

Aleksandra Chudziak naukę gry na skrzypcach rozpoczęła w 2002 roku w Zespole Szkół Muzycznych im.Oskara Kolberga w Radomiu, gdzie uzyskała dyplom I i II stopnia.

W 2017 ukończyła studia licencjackie na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina na wydziale Instrumentalno- Pedagogicznym, obecnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich na tejże uczelni.

Uczestniczyła w wielu projektach orkiestrowych i kameralnych. Wystepowała w salach koncertowych Filharmonii Narodowej, Studia Koncertowego Polskiego Radia im.Witolda Lutosławskiego, Teatru Wielkiego Opery Narodowej, Zamku w Łancucie, Filharmonii Podlaskiej i wielu innych, pod batutą wybitnych dyrygentów. Wielokrotnie uczestniczyła w kursach mistrzowskich, na których pracowała pod okiem takich pedagogów jak: R. Kabara, E. Kowar-Mikołajczyk, R. Baldini, A. Grudzień, Z. Pilch. Od 2014 roku jest skrzypaczką w filharmonii Teatru Pijana Sypialnia. Na co dzień angażuje się w pracę rozwijającą muzyczne uzdolnienia dzieci i młodzieży.

Więcej informacji w polityce prywatności.