Szkoła muzyczna

Zapraszamy do Niepublicznej Szkoły Muzycznej I stopnia PRELUDIUM
w Wilanowie

w której dajemy możliwość nauki gry na kilku instrumentach: fortepianie, skrzypcach, wiolonczeli, gitarze, akordeonie i perkusji, a także uczestniczenia w indywidualnych zajęciach wokalnych. Stworzyliśmy szkołę, w której wszyscy nauczyciele reprezentują wysoki poziom kwalifikacji zawodowych oraz pedagogicznych i są koncertującymi artystami.

Naszym celem jest profesjonalne kształcenie muzyczne uwzględniające indywidualne potrzeby i zainteresowania. Pragniemy, by każdy uczeń naszej szkoły mógł rozwijać własne zdolności muzyczne i cieszyć się pięknem muzyki.

Wieloletnie doświadczenie w kształceniu muzycznym pozwala nam stwierdzić, że w każdym wieku można rozpocząć przygodę z muzyką. Dlatego nasze zaproszenie kierowane jest nie tylko do dzieci i młodzieży, lecz także do osób dorosłych.

Nazwa naszej szkoły - PRELUDIUM - jest nawiązaniem do terminu muzycznego określającego wstęp do utworu. Tak więc preludium rozumieć można jako drogę, którą trzeba przejść by znaleźć się w magicznym świecie muzyki. Preludium to jednak także samodzielny utwór muzyczny, którego twórcą i równocześnie niedoścignionym mistrzem był Fryderyk Chopin.

Życzymy wszystkim zainteresowanym, by nauka w naszej szkole pozwoliła osiągnąć taki stopień samodzielności muzycznej, który pozwoli na czerpanie radości z kontaktu ze sztuką dźwięków.

dr Przemysław Piekutowski

Zapraszamy na zajęcia!